Jesteśmy grupą indywidualistów, którzy razem tworzą kreatywne koncepcje odpowiadające potrzebom i wymaganiom Klientów. ​ Bazujemy na podejściu „experience design”. Co to dla nas oznacza? Przede wszystkim tworzenie koncepcji, które angażują odbiorcę, spełniają jego oczekiwania oraz wchodzą w świat jego wartości.

Edukujemy. Pracujemy na rzecz zrównoważonego rozwoju (CSR).

Stworzyliśmy autorski program Razem Na Drodze którego głównym celem jest budowanie świadomości, zwiększanie wyobraźni i bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu drogowego.  

Wymyśliliśmy i powołaliśmy do życia Miecię – mobilną strefę edukacyjną o recyklingu butelek PET. Choć jest śmieciarką w jej wnętrzu nie ma śmieci, ​a interaktywna wystawa pokazująca, że odpady mogą być wartościowymi surowcami. Dodatkowo Miecia ma super zjeżdżalnię i inne atrakcje dla dzieci. Całość jest częścią projektu ​Działaj z Impetem – kampanii edukacyjnej o korzyściach ​płynących z segregacji butelek PET.

Uwielbiamy festiwale …

Jesteśmy obecni na największych festiwalach muzycznych w Polsce. Swoją kompetencję umacniamy prowadząc profil facebookowy o festiwalach NaFest.pl

Podróżujemy …

Barcelona | Berlin | Paryż | Rzym | Warszawa … te miasta znamy od podszewki. Najciekawsze wydarzenia, dobrane wg naszego subiektywnego gustu, opisujemy na https://inplacescityguide.com/ , a wszystkich mobilnych podróżników zachęcamy do ściągnięcia aplikacji IN Places city guide.


Kochamy design, digital oraz nowe technologie. I to z wzajemnością! Digitalizujemy nasze działania. Kreując offline poruszamy online.

Wierzymy, że ludzie nie konsumują produktów, ale wartości, jakie za nimi stoją. Dlatego z grupami docelowymi prowadzimy dialog. Budujemy relacje. Inspirujemy nowe pokolenia zaprzyjaźniając ich z marki, które konsumenci pokochają. Działamy kompleksowo. Pozostawiamy wspomnienia. Tak definiujemy nasz zysk.

Za naszym sukcesem stoją ludzie. Kluczem jest różnorodność kompetencji i zainteresowań w zespole. Horeca Group tworzą osobowości różne, ale umiejące się ze sobą doskonale komunikować i wspólnie tworzyć projekty docierające precyzyjnie do wyznaczonych grup docelowych.

JESTEŚMY ZWYCIĘZCAMI, nasze nagrody

agencja eventowa

POCZĄTKI …

Horeca Group powstała w 2004 roku, jako agencja strategiczna kierująca swoją ofertę do marek chcących komunikować się z konsumentem poprzez sektor horeca. Pierwszym dużym sukcesem było stworzenie strategii dla marki Orbit – „Orbit. Jedz, Pij, żuj”, która zdobyła międzynarodowe uznanie wewnątrz organizacji Wrigley, a marka do dziś posługuje się tym przekazem w komunikacji ATL-owej. Od tego czasu stworzyliśmy wiele rozpoznawalnych wydarzeń. Zajrzyj proszę do naszego portfolio.

Kontakt

#agencjaeventowa #event #designthinking #experientialmarketing #experiencemarketing