Złoty Spinacz 2019 za Event Społeczny #gdzieJestAndrzej?

złote spinacze 2019

Rocznie w Polsce ginie 19 tys. osób, z czego 4 tys. to osoby poniżej 17 roku życia, a główną przyczyną zaginięć są ucieczki, w tym na festiwale. By do nich dotrzeć, kampania musiała być nieszablonowa i łączyć sobie dwie przestrzenie online i offline.

Wyzwaniem było wejście w dialog z grupą docelową millenialsów i efektywny sposób dotarcia do nich. Specyfika kampanii społecznej – to trudny case zmiany postaw, zaś niski budżet to zapalnik uwalniający kreatywność. Prostota użytych materiałów m.in. już dostępnych w magazynie agencyjnym, pełne zaangażowanie teamu Horeca w manualną produkcję strefy oraz położenie nacisku na akcję live, części wychodzącej poza jej obręb, zbudowała nietuzinkową, angażującą, a za razem niewymuszoną historię o podłożu edukacyjnym. Historię, która swoje odzwierciedlenie znalazła na zdjęciach, contencie w social media, bez wysokiego wkładu budżetowego na media digital.  więcej


Media&Marketing Polska – Agencja Eventowa Roku 2017

agencja eventowa roku

Badanie Kantar MillWard Brown do Raportu Media&Marketing Polska – Agencja Eventowa Roku 2017, oparte o satysfakcję klientów, przyniosło nam wyróżnienie. W badaniu pod uwagę wzięto 19 agencji eventowych, przepytanych zaś zostało ponad 120 Klientów, którzy w ciągu ostatniego roku współpracowali z ocenianymi firmami. Zadawano pytania m.in. o przejrzystość wykorzystania budżetu, umiejętność wykorzystania nowych mediów i nowych technologii w realizacji projektów, przestrzeganie etyki zawodowej i jakość Client Service. We wszystkich tych kategoriach otrzymaliśmy bardzo wysokie oceny od swoich Klientów. Szczególnie wysoko oceniona została zgodność realizacji wydarzeń z oczekiwaniami Klientów, przestrzeganie etyki zawodowej i umiejętność zorganizowania kompleksowych eventów na terenie całego kraju. Wysoko, powyżej średniej badania, została oceniona też jakość współpracy z agencją i obsługi Klienta. Dziękujemy!


Jesteśmy zdobywcami dwóch nagród na międzynarodowym konkursie Eventex 2018

  • Zwycięzca w kategorii Best CSR Event z projektem „Po Stronie Natury” dla marki Żywiec Zdrój
  • III miejsce w kategorii Best Experiential Event z projektem „Reebok Fit Shop” dla marki Reebok

Zwyciężyliśmy w konkursie organizowanym przez spółkę Żywiec Zdrój, w kategorii „Najlepszy Dostawca Roku 2017”


EUBEA, European Best Event Awards

nominacja, w międzynarodowym konkursie „EUBEA, European Best Event Awards” the International Festival of Events and Live Communication, w kategorii Best B2C Event za projekt „Heineken City on Opener Festival 2014”