Doroczne spotkanie pracowników Volvo Trucks i Renault Trucks. Kick-off

  • Client: Volvo Group
  • Services: kreacja, produkcja i obsługa

W maju 2019 roku wyprodukowaliśmy event dla naszego kluczowego klienta – Grupy Volvo (Volvo Trucks i Renault Trucks). Było to największe w roku, doroczne spotkanie pracowników Kick – Off 2019. W 3-dniowym wydarzeniu w Hotelu Warszawianka**** wzięło udział 300 osób.

Konferencja odbyła się pod hasłem „Drive Ahead” i składała się z części merytorycznej, warsztatowej oraz ceremonii rozdania nagród. W pierwszej odsłonie Zarząd firmy podsumował mijający rok i wyznaczył nowe cele. Wydarzeniu towarzyszyła oprawa wizualna w postaci animacji i filmów przygotowanych przez Horeca Group.

W drugiej części uczestnicy wysłuchali motywującego power speech’u Marcina Prokopa, a następnie wzięli udział w warsztatach integracyjnych „Wojownicy w Biznesie”, przygotowanych przez Iwonę Guzowską. Kluczowym ich elementem była gra strategiczna inspirowana hasłem konferencji „Drive Ahead”. Uczestnicy wcielili się w wojowników, którzy w toku gry przemieniają się i adaptują do zmieniających się warunków. Gracze nie tylko musieli wyznaczyć sobie cel, ale także dostosowywać się do nowych warunków.

Wieczorem w trakcie uroczystej gali wręczone zostały nagrody dla najlepszych pracowników, co stało się już tradycją firmy Volvo Group.

Muzyczną oprawę galę przygotował zespół Drugi Tydzień, z udziałem Patrycji Malinowskiej. Oprawę multimedialną i scenotechnikę oraz realizację live zapewniła firma Visionlite. Podczas eventu wykorzystany został ekran diodowy o powierzchni 60 m2.

Wydarzenie zorganizowała agencja eventowa Horeca Group. Firma powstała w 2004 roku jako agencja strategiczna kierująca swoją ofertę do marek chcących komunikować się z konsumentem poprzez sektor horeca. Na przestrzeni lat stworzyła wiele rozpoznawalnych eventów, m.in. Heineken Stage na Open’er Festivalu, „Po Stronie Natury” dla marki Żywiec Zdrój, „Reebok Fit Shop”, „Danoners World Cup”, „Drivers’ Fuel Challenge” dla marki Volvo Trucks. Po wejściu w sferę digital Horeca Group specjalizuje się w łączeniu przestrzeni online i offline, tworząc unikalne doświadczenie marek. Na organizację wydarzeń patrzy kompleksowo: od koncepcji kreatywnej, przez produkcję angażującego kontentu do przestrzeni digital, po sprawną realizację całości przedsięwzięcia.

kick-off

prawa autorskie Horeca Group

kick-off

prawa autorskie Horeca Group